Baun on mugav ja vastupidav pandisüsteemil toimiv poekott, millega on võimalik enda igapäevaelust unustada ühekordsed kile- ja paberkotid, seda nii e-poest tellides kui ise poes käies.

Muidugi on super lahendus, kui sul on poes käies oma poekott juba kaasas - aga mis siis kui see koju ununeb? Või kui ostukorvi sai oodatust rohkem head-paremat ja kaup ei mahu kotti ära? E-poes pole üldse võimalik oma poekotti kasutada...

Just sellel hetkel tuleb appi Baun - lihtsalt kasuta meie kotti ning tagasta see hiljem. Sina saad koti eest tasutud pandisumma tagasi ning ühekordsed kile- ja paberkotid jäävad ostmata.


Kuidas Baun kotti tagastada?
Baun kotte saad tagastada mitmel eri moel, kasutades näiteks Selveri kullerit, viies Selveri infoletti või pannes Smartposti automaati. Küll aga selleks, et teaksime kellele pandisumma tagasi kanda, tuleks enne tagastamist pandikotid ära registreerida.

Millest Baun tehtud on?


Baun taaskasutatavad poekotid on valmistatud 100% taastöödeldud materjalist.
Ühe koti valmimiseks on ümber töödeldud 16 plastpudelit. Neist valmib rPET tekstiil, millest meie vastupidavad kotid õmmeldud on. Lisaks lähevad Baun kotid pärast eluea lõppu taas ümbertöötlemisele, mitte prügimäele.


Mis Baunis veel erilist on?
 

  • Baun ei kogu Sul kapis tolmu vaid läheb pärast tagastamist uuele ringile, kasutades juba kord toodetud kotti maksimaalselt.

  • Baun on tugev, pehme ja paindlik. Tugevad pakendite nurgad ei tee meie kotti katki ning sangad püsivad kindlalt koti küljes kinni. Ka mõnus vihmasabin ei tee meie kotile liiga.

  • Baun on kasutatav kuni 200x ning mahutab 1,5x rohkem kaupa kui ühekordne kile- või paberkott.


Jaga meiega ka enda tagasisidet:
Email again:

Meie toetajad ja koostööpartnerid: