Baun kotte saad tagastada üle Eesti ja seda mitmel eri viisil - lihtsalt skaneeri koti sisemisel küljel olevat unikaalset QR koodi koti tagasuse registreerimiseks ning seejärel tagasta see endale sobival viisil:

E-SELVERI KULLER
Kullerile tagastamiseks skaneeri kotid kenasti ära enne järgmist e-Selveri tellimust ning kui kuller saabub anna talle lihtsalt kasutatud Baun kotid tagasi.  See on eriti mugav viis kotte tagastada ja toimib üle Eesti. Täpsemad juhised leiad SIIT.

SELVERI INFOLETT
Infoletti tagastamiseks skaneeri tagastatavad kotid enne infoletti suundumist kenasti ära. Seejärel ulata kasutatud Baun kotid lihtsalt Selveri infoleti töötajale. Täna võtab kotte vastu 21 erinevat Selverit üle Eesti. Täpsemad juhised ja info kotte vastu võtvate poodide osas leiad SIIT.

SMARTPOST ITELLA AUTOMAAT
Baun kotte on võimalik tagastada ka Smartposti automaatides üle Eesti. Selleks skaneeri taas kasutatud Baun kotid enne automaati suundumist kenasti sisse. Kui skaneerid vähemalt 6 kotti korraga avaneb sul võimalus valida endale sobiv Smartposti automaat kuhu kotid tagastada. Täpsema info ja juhised selles osas leiad SIIT.